جزییات خبر

در راستای پویش سیستان و بلوچستان تنها نیست محقق شد:

مشارکت صنعت پتروشیمی در برقراری آب شرب پایدار روستاهای سیستان و بلوچستان

مشارکت صنعت پتروشیمی در برقراری آب شرب پایدار روستاهای سیستان و بلوچستان
(چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰) ۱۱:۲۶

برقراری آب شرب پایدار در روستای امام آباد شهرستان کنارک همزمان با هفته وحدت با مشارکت صنعت پتروشیمی تحقق یافت.

به گزارش نیپنا، در راستای پویش سیستان و بلوچستان تنها نیست و بعد از اهدا اقلام بهداشتی ، تجهیزات پزشکی، اقلام دارویی و دندانپزشکی برای حضور موثرتر جمعیت هلال احمر استان تهران در شهرستان کنارک و زرآباد که با راهبری دبیرخانه مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی و مشارکت شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه ماهشهر و کارکنان ستاد پتروشیمی انجام شد پروژه آبرسانی پایدار به روستاهای امام آباد و دولت آباد شهرستان کنارک انجام شد.

بر اساس این گزارش، برقراری آب شرب پایدار در روستای امام آباد شهرستان کنارک با مشارکت شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه ماهشهر و فرمانداری و آبفای شهرستان کنارک با همکاری هلال احمر استان تهران از نیمه شهریور ماه ۱۴۰۰ آغاز شد و فاز اول پروژه که آبرسانی به روستای امام آباد بود در هفته وحدت و با حضور مشاور اجتماعی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به بهره برداری رسید.

علی ربانی در حاشیه بازدید از روستاهای امام آباد، دولت آباد ، لوک آباد،همت آباد،کوه بن و جلسه با فرمانداری های کنارک و زر آباد از تداوم مشارکت شرکت ها در آبرسانی پایدار در تعداد دیگری از روستاهای محروم شهرستان کنارک و زر آباد خبر داد.

وی از اعلام امادگی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه انرژی پارس ، در طرح ساخت مسکن با مشارکت ۵۰ درصدی برای ۵۰ خانواده تحت پوشش کمیته امداد خبر داد و اظهار کرد : در طرح های مسئولیت اجتماعی با اتخاذ راهبرد مشارکت در طرح تلاش می شود به هم افزایی و توانمندسازی جوامع محلی کمک شود.

همچنین اهدای کوله و لوازم تحریر مشارکت شده  از سوی کارکنان ستاد شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مدرسه روستای همت آباد شهرستان زرآباد از دیگر اقدام های این سفر بود.

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید